NAVIGATIE

Music overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » Concerten » Toekomstige concerten » [15-07-'08] Paul Simon (Vorst Nationaal)
Onderaan pagina
mikeminem 1.495
wzl-lid
Sinds 26/3/2005
T: 154 R: 547
23/4/2008 - 21:31u | Quote
Paul Simon, de helft van het legendarische duo Simon & Garfunkel, is onmiskenbaar één van de belangrijkste songschrijvers van de jaren '60 - '70. Maar daar hield het niet op voor hem. Paul Simon tekende voor één van de meest succesvolle carrières uit de rockgeschiedenis. Eén van zijn latere hoogtepunten was in 1986 de bekroning van het album "Graceland" met een Grammy Award. Door dit ene album won de gehele wereldmuziek enorm aan populariteit. Er kan veel gezegd en geschreven worden over Paul Simon, maar dat verbleekt allemaal bij het horen van de eerste noten van "Homeward Bound", "Slip Sliding Away" of "Sounds of Silence".
Op 15 juli krijgt het Belgische publiek de kans de man aan het werk te zien die enkele van 's werelds mooiste nummers op z'n palmares heeft staan

http://files.musichallgroup.be/media/Vorst%20Nationaal/VN%20Events/P/L_paulsimon01.jpg
Bron: © http://files.musichallgroup.be/media/Vorst%20Nationaal/VN%20Events/P/L_paulsimon01.jpg
 
Bovenaan pagina