NAVIGATIE

Sports overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » Wielrennen » Wielrennen overige » De Wielerquiz!
Je moet ingelogd zijn om te kunnen posten...

Login gegevens
Gebruikersnaam
Wachtwoord



Nog geen lid van de WzL-groep? Lid worden!
Wachtwoord vergeten? Stuur mijn wachtwoord! | Info...
Origineel bericht
Bekke 3.267
Sinds 24/2/2005
T: 99 R: 3110
10/9/2005 - 13:29u Quote
Nieuw!! Nieuw!!

Vanaf deze week zal er hier elke week een quiz komen te staan van 10 zeer uiteenlopende vragen die iets met wielrennen te maken hebben.
Uw antwoorden dient u in een persoonlijk bericht naar mij te sturen. Na het verstrijken van de termijn (elke vrijdag om 17.00uur) zullen de juiste antwoorden en het nieuwe klassement hier gepost worden (of waarschijnlijk het klassement in een nieuwe topic om het een beetje overzichtelijk te houden)!
De weekwinnaar(s) wordt steeds beloond met een extra punt! Heb je alle 10 de vragen juist, dan heb je recht op nog een extra punt!

PS: Gelieve zo correct mogelijk te zijn in uw antwoorden. Voor schrijffouten worden geen punten afgetrokken. Dus Petachi is een correct antwoord, maar Osa niet, omdat er hier verwarring kan ontstaan. Het moet dus altijd U. Osa of A. Osa zijn!

Edit By CW: Sticky van gemaakt