NAVIGATIE
• Freetime overzicht
• Zoeken
RUBRIEKEN
• FAQ / Help
• Wat mag niet?
• WZL Wedstrijden
• WZL Chat
• WZL Toolbar
• WZL Statistieken
• WZL leden
• WZL shop
• E-cards
RSS 
• Fun-feed
• Babe-feed
• Stud-feed
Een groot aantal pokerrooms geven
de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
|
Origineel bericht
|
Robirska
Sinds 23/1/2005
T: 19
R: 153
|
28/5/2008 -
0:34u
|
Quote
|
Ik heb net een zalige koop gedaan!
Een iMac G3, de enige echte bondiblue. Jawel de originele! De volle 233Mhz en al geupgrade van 32Mb ram naar 96Mb. Voor de luttele prijs van 15 eurotjes. Met Mac os 8.5 & 9 gratis en vo niks derbij kado. Ni da ik da ga gebruiken ma das toch altijd leuk. Dat machientje gaat uiteraard vanalles draaien zoals Debian, netBSD en weet ik veel wat nog allemaal. En na verloop van tijd steek ik daar wel eens nen LCD en een miniITX boardje in. Maar voorlopig werkt dat ding nog perfect, en komaan wie heeft er nu meer dan 233Mhz en 96Mb ram nodig??
 Bron: © http://www.babooforum.com.br/idealbb/files/51045-apple_imac_bondiblue.jpg
Nu is er wel een PROBLEEM en ja dat zetten ze er natuurlijk ni bij op dien ebay. De eigenaars waren vuile binnenrokers. En na 10 jaar binnen te staan in de vieze sigaretterook is da toetsenbord en die muis vergeeld en plakt da langs alle kanten.
Nu is mijn vraag: Hoe kan ik da het beste kuisen volgens jullie? Ik denk aan ontsmettingsalcohol dat verdampt ook weer lekker snel. Maar gaat dat niet de letters van mijn toetsenbordje halen?
Zijn er nog andere/betere manieren?
|
|
|