NAVIGATIE

Freetime overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » Computer » Games » GTA IV Programmatiefout
Je moet ingelogd zijn om te kunnen posten...

Login gegevens
Gebruikersnaam
Wachtwoord



Nog geen lid van de WzL-groep? Lid worden!
Wachtwoord vergeten? Stuur mijn wachtwoord! | Info...
Origineel bericht
amnesia 2.939
Sinds 25/9/2004
T: 82 R: 544
4/5/2008 - 13:48u Quote
snachts speciaal in de rij gaan staan om het spel te gaan halen. Heb het dan eindelijk savonds nog enkele uren op gespeeld. De dag erna ook natuurlijk en de tweede dag dat ik het had na een half uur spelen moet ik men ps 3 resetten ???
Ik probeer een ander spel werkt ook niet meer, paniek paniek nieuwe ps 3 naar de kloten.
Naar de winkel hoor ik dat dit aan een programmatiefout ligt bij GTA IV 1/3 spellekes hebben er last van en kunnen er dus voor zorgen dat u ps3 naar de K****N gaat, vind ik toch niet normaal voor zo'n nieuw spel dat zo bekend is. Vandaag lees ik in de weekend krant dat ik blijkbaar niet de enigste ben die dit voorheeft, zijn hier nog mensen die dit probleem hebben ?