NAVIGATIE

Freetime overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » Auto's » Nieuw/Concept » Hyundai i-Blue Concept
Je moet ingelogd zijn om te kunnen posten...

Login gegevens
Gebruikersnaam
Wachtwoord



Nog geen lid van de WzL-groep? Lid worden!
Wachtwoord vergeten? Stuur mijn wachtwoord! | Info...
Origineel bericht
Draco 3.097
Sinds 5/12/2004
T: 1419 R: 2181
4/9/2007 - 19:02u Quote
In navolging van de Duitse merken pakt ook Hyundai op de IAA uit met een milieuvriendelijke auto. Het betreft een waterstofauto die de naam i-Blue Concept meekrijgt.
De i-Blue Concept is ontworpen door het Hyundai-ontwikkelingscentrum in het Japanse Chiba. De concept-car heeft de derde generatie brandstofcel van Hyundai aan boord. Deze is ontwikkeld in het Eco-Technology Research Institute in het Koreaanse Mabuk.
De i-Blue is een 2+2 crossover utility vehicle (CUV), waar de vorige twee generaties waterstofmodellen nog als SUV werden gepresenteerd. Hyundai beschouwt het ‘downsizen’ van de waterstofmodellen als een belangrijke stap, vooral omdat de veiligheid, het comfort en de actieradius nog steeds vergelijkbaar zijn met die van een auto met traditionele verbrandingsmotor.
Hyundai zet in het komende decennium flink in op de ontwikkeling van waterstofmodellen. Deze derde stap, de i-Blue dus, is van 13 september door het grote publiek in Frankfurt te bewonderen.


http://www.autoweek.nl/images/800/e/c1a81682530414e4b19c635afc32960e.jpg
Bron: © http://www.autoweek.nl/images/800/e/c1a81682530414e4b19c635afc32960e.jpg